Już 28 października największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim siedmiu ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK!

O tym, jak bardzo wyjątkowym spotkaniem jest semKRK mogliście dowiedzieć się już 19 razy! Ostatnia edycja #BIG pobiła wszelkie rekordy i potwierdziła, że to wydarzenie absolutnie niepowtarzalne. Nieważne, czy jesteś specjalistą SEM, SEO, pracujesz w agencji marketingu internetowego, dziale marketingu, branży e-commerce, czy też prowadzisz własny biznes! Idea spotkań ciągle pozostaje niewyczerpana!

Kup bilety na semKRK#20!

Wysokie oceny zbierane w ankietach przez organizatora, krakowską agencję DevaGroup, świadczą o potrzebie integracji branży SEM i SEO oraz o chęci wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze.

Spotkaniom przyświeca jeden cel: edukacja. Korzystając z niestandardowego sposobu wyboru prelegentów (jakim jest głosowanie na tematy prezentacji bez znajomości ich autorów), szansę pokazania się na scenie zdobywają nowe twarze w branży.

Kolejne wydarzenie odbędzie się 28 października w Krakowie!

Podczas semKRK#20: 

Zobaczycie 7 prelekcji:

  • 3 marketingowe gwiazdy, które zostały zaproszone przez CEO DevaGroup – Krzysztofa Marca,
  • 2 zwycięzców z głosowania C4P,
  • 2 zwycięskie prezentacje case studies z konkursu semKRK Awards 2022.

Weźmiecie udział w wyjątkowym wydarzeniu branży SEM i SEO. Poznacie nowinki branżowe, które zainspirują Was do działania. Będziecie mogli zadawać ekspertom pytania na żywo!

Wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział.

Więcej informacji:  

Odwiedź naszą stronę internetową

Wydarzenie na Facebooku

Wydarzenie na Twitterze

Zobacz nagrania z wcześniejszych edycji

Kup bilety na semKRK#20!