W dniach 11-12 grudnia w Krakowie odbędzie się 9. edycja projektu PR Camp – wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Kraków. To projekt, dzięki któremu uczestnicy z całej Polski będą mieli szansę wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach związanych z marketingiem oraz public relations, prowadzonych przez doświadczonych trenerów.

Tematy 9. edycji będą skupiać się na zagadnieniach związanych z e-commerce, performance marketingiem oraz marketingiem w mediach społecznościowych. Wydarzenie kierujemy do osób, które mają już doświadczenie z social mediami lub marketingiem, oraz do osób, które dopiero je zdobywają. Chcemy, by uczestnicy po zakończeniu szkoleń mogli od razu wdrożyć nabytą wiedzę w życie zawodowe.

Tegoroczna edycja potrwa dwa dni. Program obejmuje warsztaty poświęcone m.in. pozycjonowaniu, systemom reklamowym Google i Facebooka, platformie TikTok, Pinterest i PR produktu. Zainteresowane osoby, po wypełnieniu formularza aplikacyjnego, będą mogły wziąć udział we wszystkich szkoleniach bądź zakupić pakiet jednodniowy oraz na jedno lub dwa szkolenia. Szczegółowe informacje oraz harmonogram szkoleń dostępne są na wydarzeniu PR Camp – Click Through!

Głównym celem PR Campu jest przekazywanie wiedzy w prosty i dostępny sposób, tak aby każdy z uczestników zdobył jak najwięcej praktycznych umiejętności związanych z najnowszymi trendami w marketingu i public relations. Warsztaty są nie tylko dobrym miejscem do poszerzenia wiedzy, ale także przestrzenią do networkingu.

Z każdym rokiem wydarzenie przyciąga coraz większą liczbę osób, w tym doświadczonych i wykwalifikowanych prelegentów, którzy czerpią satysfakcję z dzielenia się z uczestnikami wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Formularz aplikacyjny dostępny jest do 2.12.

Odwiedź oficjalną stronę wydarzenia PR Camp!

Profil PR Camp na Facebooku

PR Camp na Instagramie