Piątek 17 listopada 2023 roku to dzień, który zapisze się w branży marketingu. Właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja semWAW, czyli bliźniaczego eventu krakowskiego semKRK w Warszawie.

Konferencja raz pierwszy zawitam ze swoim barcampem do stolicy i jednocześnie wróci nieco do korzeni, organizując mniejszą edycję, która przypomina właśnie pierwsze barcampy. Wydarzeniu towarzyszyć będzie (jak zawsze) aktualna wiedza od najlepszych ekspertów SEM i SEO, którzy zaprezentują się na scenie, oraz panel dyskusyjny na temat startupów.

O konferencji

Od 8 lat DevaGroup organizuje semKRK, czyli konferencję dla specjalistów SEM i SEO, podczas której spotyka się cała branża. Jej uczestnicy wielokrotnie zapełnili Starą Zajezdnię (ok. 600 osób) oraz Muzeum Manggha (ok. 300 osób) w Krakowie. Ostatnia edycja konferencji została oceniona na 9,04/10, a wysokie oceny i zadowolenie w ankietach popchnęły organizatorów do wyruszenia z barcampem nieco dalej, stąd pomysł, aby kolejne spotkanie zorganizować właśnie w Warszawie.

DevaGroup bardzo mocno wspiera integrację branży oraz chce dawać przestrzeń do wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Na imprezach znajdziesz sporo gadżetów, świetną atmosferę i stoiska sponsorskie, na których dowiesz się więcej o ciekawych narzędziach/firmach.

Kto wystąpi na scenie?

Podczas pierwszej warszawskiej edycji na scenie pojawią się m.in.: Dominik Fajferek (WhitePress®) oraz Paweł Sokołowski (Cont.ai). Nazwiska pozostałych występujących będą publikowane na social mediach: wydarzeniu na Facebooku/Meta i Instagramie. Organizatorzy zapraszają więc do ich obserwowania, ponieważ na scenie zaprezentują się topowi eksperci z branży, którzy na co dzień są praktykami, laureatami prestiżowych konkursów, a także występują na największych marketingowych konferencjach.

Dodatkowo podczas tej edycji ponownie organizowane jest Call4Papers (edycja startup). Jest to niestandardowy sposób wyboru prelegentów polegający na tym, że chętni do wystąpienia na imprezie przesyłają tematy wraz z opisami, a organizatorzy publikują w głosowaniu tylko te informacje. Głosujący nie znają zatem nazwisk prelegentów, którzy stoją za wybranymi tematami i w ten sposób dają szansę na pokazanie się na scenie nowym twarzom.

W ankietach po ostatnich edycjach bardzo często pojawiały się głosy o tym, żeby naszą konferencję zorganizować również w Warszawie. Zawsze staramy się słuchać głosu naszych uczestników – zatem widzimy się już w piątek 17 listopada o godzinie 18:00 w Campusie Google! Do zobaczenia na miejscu! – na wydarzenie zaprasza Kamil Leśniak, Event & Marketing Manager w DevaGroup.

semKRK
źródło: facebook.com/spotkaniasemkrk

Podczas semWAW – edycja startup:

  • wysłuchasz 5 marketingowych prelekcji od najlepszych ekspertów w branży,
  • weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym na temat startupów,
  • zobaczysz na scenie zwycięzcę Call4Papers (edycja startup),
  • poznasz nowinki branżowe, które wdrożysz od razu po wydarzeniu,
  • zadasz swoje pytania zaproszonym ekspertom na żywo (dzięki sli.do)!

Dodatkowo kilka dni przed konferencją odbędą się warsztaty semWAW. To wyjątkowe szkolenia online odpowiadające na potrzeby specjalistów, dla których kursy dostępne na rynku nie są wystarczające. Będzie przeprowadzone w 2 ścieżkach:

  • 13.11 (poniedziałek): Google Ads&Analytics. Prowadzący: Wojciech Mikoś, Karol Dziedzic, Bartłomiej Kaczmarczyk i Martyna Zastrożna.
  • 14.11 (wtorek): SEO. Prowadzący: Bartłomiej Tomczyk, Paweł Konopiński i Szymon Słowik.

Warsztaty odbędą się na platformie Clickmeeting, a liczba miejsc na każdy dzień jest ograniczona do 40. Warto pośpieszyć się z kupnem biletów, bo przy ostatnich edycjach wyprzedawaliśmy je do ostatniego miejsca!

Więcej informacji:

Strona internetowa: https://semwaw.pl/

Regulamin wydarzenia: https://dva.pl/semwaw-regulamin

Kup bilety na konferencję i warsztaty: https://app.evenea.pl/event/semwaw/

ContentStandard jest patronem medialnym wydarzenia.